Sauna Slnečnica v obrázkoch

 

Image

Kvalitná saunová pec naplnená lávovými kameňmi až po okraj je srdcom sauny Slnečnica.  Stará sa o správnu teplotu v saunovej komore. (Od 80 až do 110 st. Celsia)

Image

Ležadlá v saune poskytujú miesto pre pohodlné ležanie dvoch osôb a dve miesta na sedenie na spodnej lavici Pohodlne sa však môžu usadiť na vrchnej lavici aj štyria dospelí návštevníci.

Image

Kvalitné spracovanie saunovej kabíny poskytuje komfortný pobyt v nej a poskytuje dostatok priestoru pre intenzívny relax. Samozrejmosťou vybavenia kabíny sú časovač vo forme presýpacích hodín, teplomer a vlhkomer. Saunová kabína má sklenené dvere z bezpečnostného skla a taktiež má bočnú stenu so štýlovým presklením poskytujúci pekný výhľad mimo kabíny čo ešte umocňuje silu atmosféry.

 

Po pobyte v saunovej komore dobre padne ochladiť sa pod prúdom studenej vody. Sprchový kút Vám poskytne pohodlné osprchovanie bez nutnosti starať sa o špliechajúcu vodu. Jednoducho zavriete dvere a je to.

Image

 

Po pobyte v saunovej komore dobre padne ochladiť sa pod prúdom studenej vody. Sprchový kút Vám poskytne pohodlné osprchovanie bez nutnosti starať sa o špliechajúcu vodu. Jednoducho zavriete dvere a je to. Okrem sprchového kúta je k dispozícii ešte umývadlo so zrkadlo

m.Image

Zabudli ste si sprchovací gél,mydlo, či šampón ? Nevadí pokojne si poslúžte našim. Sú pre Vás pripravené. Na sušenie vlasov je k dispozícii ručný fén.

 

Image

Po cykle saunovania dobre padne oddýchnuť si.

Image

Oddýchnite si poležiačky či posediačky. Na tento účel máme pre Vás v relaxačnej miestnosti pripravené pohodlné dvojpolohové ležadlá a sedačku s pohyblivými vankúšmi pre vaše pohodlie. 

V relaxačnej miestnosti môžete nechať v pozadí hrať rádio alebo hudbu akú máte radi. ( pripojenie prehrávača, či mobilu s hudbou cez kábel s 3,5mm Jackom, na veži stačí len zvoliť mód AUX)

Osvetlenie vo všetkých miestnostiach je možné regulovať podľa potreby a vytvoriť si atmosféru presne takú aká Vám vyhovuje. Pomocou elektrických  centrálnych svetiel, alebo mini lampami - každá so samostatným vypínačom. Samozrejmosťou je živé svetlo vo všade prítomných sklenených mini svietnikoch naplnených voňavými sviečkami s rafinovanou vôňou čokolády či vanilky.